Facebook Instagram

Vaikų šventės

Kas slepiasi po kostiumais

Kas slepiasi po kostiumais?

Rasa ir Linas jau ne vienerius metus dovanoja vaikams šypsenas. Jiems įsikūnijus į mėgstamiausius jų personažus, prakiūra juoko maišeliai, įsuka žaidimų sūkurys, sujungia draugystės saitai, atkeliauja svarbūs pamokymai nė nepastebint… Rasa ir Linas kartu ne tik scenoje, bet ir gyvenime, tad be vargo susikalba žvilgsniais, jei staiga prireikia žaibiškai sureaguoti į besikeičiančią situaciją. Juk su mažaisiais išdaigininkais griežtai nieko nesuplanuosite, tiesa?

Šventės vaikams – jiems ne darbas: jie tuo gyvena ir kvėpuoja, todėl galvose, net nulipus nuo scenos, nuolat sukasi vis naujos idėjos, iš kurių išauginami nauji personažai vėl žengia susipažinti su vaikais. Pastarieji geriausiai jaučia tikrumą ir nuoširdumą, o ši porelė to nestokoja, vadovaujasi šūkiu: „Ką darai, daryk nuoširdžiai. Tik tada aplankys nenusakomas pilnatvės jausmas“. Jis iš tiesų aplanko, kai po renginių atsisveikinti pribėga vaikai – dėkoja, glėbesčiuoja ir sunkiai koja už kojos išeina namo, tik išgirdę pažadą: „Dar būtinai susitiksim!“

Beje, yra dar vienas žmogus, kuriam būtinai reikia pasakyti „ačiū“! Beprotiškiausias idėjas ir virsti vis naujais personažais jiems padeda auksarankė Rasa – scenografė ir kostiumų dailininkė. Jos rankose neįmanoma virsta įmanoma – viens du ir ji jau velka vaikų numylėtą porelę naujų herojų kostiumais!

 

Interaktyvus situacijų spektaklis „Sesutė Gerutė ir broliukas Nevaliukas“

Spektaklis primins apie tokius kasdieniškus dalykus, kuriuos mes kartais primirštame: kodėl reikia būti mandagiam, kodėl geriau sakyti tiesą ir nemeluoti (juk žinot, kad melagiams užaugo Pinokio nosys?), kodėl reikia dažnai plauti rankas, ar tikrai ne vietoje numesta šiukšlė gali pridaryti žalos, kokiai šviesai degant galima pereiti gatvę (ir kodėl einant per ją telefoną reikėtų įsidėti į kišenę), kokia judėjimo nauda ir kodėl šypsena daro stebuklus!

Tai – linksmas, nuotaikingas ir spalvingas spektaklis, skirtas smalsiems ikimokyklinio bei jaunesnio mokyklinio amžiaus mergaitėms ir berniukams!

Renginį galima užsisakyti Kultūros paso renginių sistemoje:

 https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/2170

Interaktyvus situacijų spektaklis „Sesutė Gerutė ir broliukas Nevaliukas“
Kalėdiniai renginiai

Kalėdiniai renginiai

Ko labiausiai per Kalėdas laukia vaikai? Taip, Kalėdų senelio! Nes jis ateina ir atneša taip ilgai lauktų dovanų!

O jei Kalėdų senelis kiek pakvaišęs, originalus ir šiuolaikiškas, linksmybės garantuotos. Kalėdų senelis, padedamas vieno iš savo draugų – Pepės Ilgakojinės, Besmegenėlio ar Eglutės (personažų, tiesa, su metais vis daugėja) įsuka į tikrą spektaklį, priverčia vaikus pasijusti, kad buvo stebimi visus metus, įvertinti jų geri ir blogi darbeliai – kai savo kambarį susitvarkė ar padėjo draugui ir kai tempė lūpą, kai turėjo būti geras.

Susumavęs gerus darbus, jis žinoma su padėjėju traukia iš maišo taip lauktą dovaną ir įsuka į žaidimų, juoko, šypsenų ir įdomybių vakarėlį. Ar prie jo jungsis ir jūsų mažieji?

Darželinukų ir ketvirtokų išleistuvės, Rugsėjo 1-osios ar gimtadienio šventė

Darželinukų ir ketvirtokų išleistuvės, Rugsėjo 1-osios ar gimtadienio šventė

Koks personažas nudžiugintų jūsų mažuosius gimtadienio metu? Ar palydint į pirmą ar penktą klasę? Ar į mokslus Rugsėjo 1-ąją? Gal tai galėtų būti Pepė Ilgakojinė, piratė Veronika ir piratas Verneris, o gal sesutė Gerutė ir broliukas Nevaliukas? Rasa ir Linas gali persikūnyti į bet kurį iš jų ir sukurti nepamirštamą šventę jūsų vaikui.

Turite mėgstamą personažą, kurio nėra tarp išvardytų, bet norite jį sutikti savo šventėje? Ne bėda! Meskite mums iššūkį ir mes kartu su kostiumų dailininke jį priimsime ir įgyvendinsime.

Vaikai + mes = pavykusi šventė!

Vaikų švenčių nuotraukų galerija

Vaikų renginiai - nesukgalvos.lt

Kalėdinės šventės renginys vaikams

Užbursime vaikus su nuostabiuoju Kalėdų seneliu.

Vaikų renginiai - nesukgalvos.lt

Geltonieji animatoriai

Artėja rugsėjo pirmosios šventė? Vaikų renginiai gali būti dar įdomesni ir kūrybingesni kartu su geltonkasiais animatoriais.

Vaikų renginiai - nesukgalvos.lt

Animatoriai Pepė ilgakojinė ir Karlsonas

Kad darželio išleistuvės nebūtų liūdnos – lopšelis darželis priėmė originalų sprendimą pasikviesti į svečius NesukGalvos su vaikų renginių programa.

Vaikų renginiai - nesukgalvos.lt

Animatoriai piratai

Jūsų vaikas svajoja surasti lobį? Sukursime įtraukiančias veiklas ir nukelsime vaikų fantaziją į piratų laivą.

Vaikų renginiai - nesukgalvos.lt

Nepamirškite tarptautinės vaikų gynimo dienos

Pepė ilgakojinė vaikams įprastą birželio pirmosios dieną pavers linksmiausia ir gražiausia švente, o Karlsonas iškrės pokštų!

Vaikų renginiai - nesukgalvos.lt

Šilčiausios emocijos

Vaikų renginiai kartu su kelėdų seneliu suteikia džiaugmą ir daug, daug šypsenų.

Vaikų renginiai - nesukgalvos.lt

Animatoriai geltonkasiai

Vaikų renginiai su geltonkiasiais atvyko pas Matą į gimtadienį, kuris vyko po atviru dangumi!

Ką klientai sako apie mus?

Nerealūs Jūs, Linai ir Rasa 🙂 Ačiū už puikią šventę ne tik vaikams, bet ir suaugusiems 🙂 Vaikai dar ir dabar kartoja, kad nebuvę šaunesniame gimtadienyje nei šis, Atėnės 🙂 O suaugusieji negali atsigauti nuo nuostabios Pelenės pasakos 🙂 Didelis ačiū nuo Katinukų šeimynos :* Ir sėkmės Jums dideliausios!!!

Asta Katinė

Dėkoju už nuotaikingą pasirodymą ketvirtokų išleistuvėse. Smagia nuotaika apdovanojote ne tik mokinius,bet ir tėvelius.
Karlsonai tikimės tave pamatyti ir kitais metais ant mūsų mokyklos stogo!!!

Dalia

Lina

Vaiva

Mieli, Rasa ir Linai, Labai ačiū už puikų pasirodymą šeštadienį. Tiek tėveliams, tiek mamytėms buvo labai smagu. Sofia labai džiaugėsi, kad Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas atvyko į jos gimtadienį 🙂

Diana

Gintarė ir mažasis Nojus