Facebook Instagram

Ko nepamiršti rengiantis vestuvėms?

Vestuvės – nuostabi dviejų žmonių šventė, tačiau kad ji būtų pavykusi ir tikrai įsimintina, labai svarbu nepamiršti pasirūpinti (ir atidžiai pasirinkti) keleto dalykų. Artėjant šventei streso, nerimo ir jaudulio vis daugiau, todėl kruopščiai planuoti šventę reikėtų pradėti kuo anksčiau, na, o pradėti ir tinkamai pasirūpinti – nuo pačių svarbiausių dalykų.

Be abejonės, pirmiausia pasirinkti vestuvių šventės vietą, suderinti datą bažnyčioje ir santuokų rūmuose (jei nusprendėte tuoktis ir ten, ir ten), sukviesti svečius, pasirūpinti kvietimais ir kitomis smulkmenomis. Be viso to šventės nebus, tačiau svarbiausi dalykai vis dėlto yra ne šie. Ne mažiau dėmesio reikėtų skirti drabužiams. Kodėl jiems? Todėl, kad išsirinkti vestuvinę suknelę, ar juo labiau kostiumą, gali pasirodyti lengva, tačiau ėmus tuo rimtai rūpintis, neretai susiduriama su daugybe kliūčių: nėra tinkamo dydžio, reikiamo atspalvio, nepavyksta rasti norimo modelio, drabužius reikia taisyti ar siūti, o tai užtrunka ir kelis mėnesius. Todėl delsti tikrai neverta.

Dar vienas svarbus dalykas – maisto tiekėjai. Kartais juokaujama, kad šventės dalyviai geriausiai prisimenu du dalykus – nuotakos suknelę ir maistą – o minės juos geruoju, ar bloguoju priklauso tik nuo jaunųjų pasirinktų specialistų. Taigi, renkantis maisto tiekėjus pasivarginkite paragauti jų siūlomų gaminių, neužsisakinėkite maisto aklai, dideliais kiekiais. Verčiau mažiau – bet įdomiau patiekta, nei neskoningai atrodančiomis mišrainėmis lūžtantys stalai. 

Nepaprastai svarbus vestuvių dalyvis yra ir fotografas – pastarasis įamžins svarbiausios Jūsų dienos akimirkas, todėl atidžiai apžiūrėkite jo darbus prieš susitardami dėl fotografavimo vestuvėse. Tik tokiu atveju nuotraukos Jus džiugins. Na, ir galiausiai, tačiau tikrai ne mažiausiai svarbu – vestuvių vedėjai. Kartais manoma, kad tai nėra reikalinga vestuvių dalis ir viskuo gali pasirūpinti muzikantai ar apskritai galima išsiversti ir be jų.

Tačiau jei norite linksmos, sustyguotos ir nenuobodžios šventės – vestuvių vedėjai joje tiesiog būtini. Kas daugiau pasirūpins gera kiekvieno svečio nuotaika, primins, kad atėjo laikas skelbti tostą ar uždegti šeimos židinį? Neįpareigokite artimųjų, juk jie taip pat nori pasidžiaugti Jūsų laime, patikėkite šį darbą profesionalams.

puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.