Facebook Instagram

Vestuvių vedėjai

Patikėkite savo šventę mums

Rengiatės kelti vestuves? Nerimaujate, kaip viską suplanuoti taip, kad ir patys būtumėte patenkinti, ir svečiai nenusiviltų? Ieškote sprendimo, kaip suderinti šventės dalis ir optimaliai viską suplanuoti? Baiminatės, kad bus sunku visiems įtikti ir kad tai, kas patiktų tetai nebūtinai patiks antros eilės pusbroliui?

Apmaudu pranešti, bet, deja, turime Jus nuliūdinti – Jūs viską darote neteisingai. Kodėl? Viskas labai paprasta – Jūs tiesiog pamiršote svarbiausią punktą – Jūsų pareiga džiaugtis ir mėgautis SAVO švente.

Patikėkite savo šventę mums
Ko reikia vestuvių šventei

Ko reikia vestuvių šventei?

Vestuvės – tai viena didžiausių gyvenime švenčių, o ne jaunavedžių darbo diena, todėl Jūs turite atsipalaiduoti, šypsotis svečiams, pozuoti objektyvui ir ragauti skaniausią šampaną, pamiršę visus rūpesčius ir problemas tiesiog džiaugtis savo švente.

Leiskite užbėgti įvykiams už akių – veikiausiai klausite, o kaip tai padaryti, kai būrys svečių tikisi linksmybių ir už visa tai esate atsakingi būtent Jūs? Ir vėl klaida – juk tam ir yra vestuvių vedėjai! Profesionalūs, geros nuotaikos ir šmaikščių idėjų nestokojantys žmonės, kurie perims vadžias į savo rankas, o tada – tik laikykis, nes šventė įsibėgės nepastebimai.

Ko nepamiršti rengiantis vestuvėms?

Vestuvių vedėjų funkcija ir nauda

Kiekvienas, kuriam teko lankytis vestuvėse, ko gero, pritars, kad vestuviu vedejai yra absoliučiai nepakeičiami šventės dalyviai.

Susirinkus mišriai ir labai skirtingai publikai, tiesiog būtinas žmogus, gebantis užmegzti pokalbį ir suburti visus svečius drauge, randantis būdą pralinksminti kiekvieną ir prabilti jam suprantama kalba (universalus humoro jausmas – aukštasis pilotažas!), pastebintis liūdintį ar nuobodžiaujantį, pakviečiantis šokti nerimstantį ar vietoj nenusėdintį, prakalbinantis tylųjį ar neišdrįsusį…

Vestuvių vedėjų funkcija ir nauda
Vestuvių vedėjas - svarbi šventės dalis

Vestuvių vedėjas – svarbi šventės dalis

Vestuvių vedėjas – tai žmogus, kuris per kelias valandas ima pažinti Jūsų svečius taip pat gerai kaip ir Jūs (sutiksite, užduotis tikrai nelengva), tai profesionalas, į kurio rankas patikėta Jūsų šventė tampa išskirtine, įsimintina, žavinga, o svarbiausia – tiksliai tokia, kokios Jūs norėjote. 

Pamirškite šventės rūpesčius ir svečių lūkesčius – pasitikėkite profesionalais ir Jūsų šventė Jums kels vien geras emocijas, o prisiminimai – neblėstančią šypseną.

Vestuvių vedėjų nuotraukų galerija

Vestuvių vedėjai

Nuoširdžiausi vestuvių vedėjai

“Paversime Jūsų vestuvių šventę pačia įsimintiniausia”

Vestuvių vedėja Jūsų smagiam vakarui

Vestuvių vedėjai pagražina ypatingos dienos akimirkas

Vestuvės – tai viena iš įsimintiniausių švenčių, todėl reikia ja pasirūpinti nuo smulkiausių detalių.

Vestuvių vakarinės dalies vedėjai

Didžiulė vestuvių vedėjų atsakomybė

Atsakingai į savo darbą žiūrintys vedėjai pasirūpins, kad Jūsų vestuvės praeitų be nesklandumų.

Linas ir Rasa vestuviu vedėjai - nesukgalvos.lt

Įsimintinos vestuvių akimirkos

Vestuvių vedėjai pasirūpins, kad Jums netrūktų akimirkų, kurios lydės jus dar ne vienus metus.

Linas ir Rasa vestuviu vedėjai - nesukgalvos.lt

Vestuvių emocija

Vestuvių vedėjai perteiks nuostabias emocijas ir stengsis dėl Jūsų puikios nuotaikos. Ar žinote, ko reikia nepamiršti rengiantis vestuvėms?

Linas ir Rasa vestuviu vedėjai - nesukgalvos.lt

Vestuvių vedėjai Deividas ir Paulius

Tam, kad vestuvės nebūtų nuobodžios, pasirūpinsime ne tik žaidimais, bet ir pakalbinsime kiekvieną šventės dalyvį.

Fotoveidrodis stačiakampis-nesukgalvos.lt

Vestuvių vedėjas - lyg šeimos narys

Visada siekiame, kad jaustumėtės jaukiai. Nesukgalvos vestuvių vedėjai pasiruošę užburti gera nuotaika ir emocijomis.

Linas ir Rasa renginių vedėjai - nesukgalvos.lt

Koks tas vestuvių vedėjų charakteris?

Sulaukiame užsakymų “iš lūpų į lūpas”, tad drąsiai sakome, jog turime daugybę patenkintų klientų. Kokia to paslaptis? Mes mokame prisitaikyti!

Linas ir Rasa vestuviu vedėjai - nesukgalvos.lt

Vestuvių vakarėlis su vedėjais

Pačios nuoširdžiausios svečių emocijos leidžia mums jaustis, kad esame geriausi!

Vestuvių vakarėlis - nesukgalvos.lt

Vakarinė vestuvių dalis - jai būtini renginių vedėjai

Nesuk galvos vestuvių vedėjai puikiai žino, kad vestuvių šventę reikia paversti ne vien tik anekdotų vakaru. Jie pasirūpins, jog vestuvių vakaro programa paliktų įspūdį.

Ką klientai sako apie mus?

Gabrielė

Vladas ir Justina

Pasaka – Vaičekauskai!

Labai dėkojam Rasai, Linui ir DJ’ui už nuostabią šventę. Buvo super. Labai džiaugiamės, kad pasirinkome jų komandą mūsų svarbiai dienai. 
Rekomenduojame!!
Ačiūūū…

Viktorija ir Tomas

Šilčiausi linkėjimai Rasai, Linui ir Remigijui!!!! Dėkojam už sukurtą nerealią šventę, už didelį rūpestį ruošiantis, puikią nuotaiką ir nuostabius prisiminimus norėtųsi pakartoti, bet tai buvo NE PA KAR TO JA MA !!!  AČIŪ visai jūsų superinei komandai!!!

Monika

Odeta ir Rolandas

puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.