Vestuvių vedėjai

vestuviu vedejaiRengiatės kelti vestuves? Nerimaujate, kaip viską suplanuoti taip, kad ir patys būtumėte patenkinti, ir svečiai nenusiviltų? Ieškote sprendimo, kaip suderinti šventės dalis ir optimaliai viską suplanuoti? Baiminatės, kad bus sunku visiems įtikti ir kad tai, kas patiktų tetai nebūtinai patiks antros eilės pusbroliui? Apmaudu pranešti, bet, deja, turime Jus nuliūdinti – Jūs viską darote neteisingai. Kodėl? Viskas labai paprasta – Jūs tiesiog pamiršote svarbiausią punktą – Jūsų pareiga džiaugtis ir mėgautis SAVO švente. Vestuvės – tai viena didžiausių gyvenime švenčių, o ne jaunavedžių darbo diena, todėl Jūs turite atsipalaiduoti, šypsotis svečiams, pozuoti objektyvui ir ragauti skaniausią šampaną, pamiršę visus rūpesčius ir problemas tiesiog džiaugtis savo švente. Leiskite užbėgti įvykiams už akių – veikiausiai klausite, o kaip tai padaryti, kai būrys svečių tikisi linksmybių ir už visa tai esate atsakingi būtent Jūs? Ir vėl klaida – juk tam ir yra vestuviu vedejai! Profesionalūs, geros nuotaikos ir šmaikščių idėjų nestokojantys žmonės, kurie perims vadžias į savo rankas, o tada – tik laikykis, nes šventė įsibėgės nepastebimai.

Vestuvių vedėjų funkcija ir nauda

virginija arturas 780Kiekvienas, kuriam teko lankytis vestuvėse, ko gero, pritars, kad vestuviu vedejai yra absoliučiai nepakeičiami šventės dalyviai. Susirinkus mišriai ir labai skirtingai publikai, tiesiog būtinas žmogus, gebantis užmegzti pokalbį ir suburti visus svečius drauge, randantis būdą pralinksminti kiekvieną ir prabilti jam suprantama kalba (universalus humoro jausmas – aukštasis pilotažas!), pastebintis liūdintį
 ar nuobodžiaujantį, pakviečiantis šokti nerimstantį ar vietoj nenusėdintį, prakalbinantis tylųjį ar neišdrįsusį... Vestuvių vedėjas – tai žmogus, kuris per kelias valandas ima pažinti Jūsų svečius taip pat gerai kaip ir Jūs (sutiksite, užduotis tikrai nelengva), tai profesionalas, į kurio rankas patikėta Jūsų šventė tampa išskirtine, įsimintina, žavinga, o svarbiausia – tiksliai tokia, kokios Jūs norėjote.  Pamirškite šventės rūpesčius ir svečių lūkesčius – pasitikėkite profesionalais ir Jūsų šventė Jums kels vien geras emocijas, o prisiminimai – neblėstančią šypseną.
  

 

 

Susisiekite dėl vestuvių vedėjų


© 2016 NesukGalvos.lt. Susisiekite: info@nesukgalvos.lt | +37060188890 | Vilnius