Facebook Instagram

Fotoveidrodis
Fotobūdelė

Fotoveidrodis renginyje

Fotoveidrodis renginyje

Dar 2016 metais Lietuvoje pirmi oficialiai pristatytėme naują foto pramogą renginiuose – FOTO VEIDRODĮ (Mirror me booth). Tai naujausiomis technologijomis paremtas interaktyvus nuotraukų gavimo būdas.

Foto veidrodis yra unikalaus dizaino, o juo naudotis yra nepaprastai lengva! Jis reaguoja į garsą, turi spalvingas liečiamas animacijas bei judesio daviklius. Magiška bei linksma pramoga, kurią išbandyti patys drąsiausi laukiami  vakarėlio pradžioje, o kuriems „ant drąsos“ dar trūksta – lai rikiuojasi į galą ir išbando jį vėliau.

Toks įsiamžinimo būdas idealus tiems, kurie nemėgsta pozuoti renginį pleškinančiam fotografui, jaučiasi susikaustę, vos kažkam paraginus „Na, tai dabar šypsokitės…“ Taigi tokie bėgliai nuo fotografų kur kas drąsiau gali pasijusti priešais fotoveidrodį, kuris apsieis be raginimų ir prieš kurį pozuoti galės tada, kai į juos nesusmigusios akys. O tada jau galima šieptis ir vaipytis į valias – viskas automatiškai bus užfiksuota ir jau po keleto sekundžių nuotrauką su visais pakvailiojimais vakarėlio svečiai galės turėti savo rankose. Jų reikalas – dalintis ja su kitais ar pasilikti asmeniniam naudojimui.

Fotoveidrodis
Fotoveidrodis
Fotoveidrodis
Fotoveidrodis

"Mirror Air" fotoveidrodis

Naujas “Foto Master” produktas – Mirror Air fotoveidrodis.  Nevaldomos linksmybės. Beprotiškiausios idėjos ir smagūs prisiminimai.

Apvalus fotoveidrodis

Dar vienas mūsų foto paslaugų šeimos narys – fotoveidrodis (Beauty Mirror Booth). Jis yra nuostabus savo išore ir vidumi. 

Apvalus fotoveidrodis
Apvalus fotoveidrodis
Apvalus fotoveidrodis
Apvalus fotoveidrodis

Pylon fotobūdelė

Naujas “Foto Master” produktas – PYLON fotobūdelė. Tai unikalaus ir sensacingo dizaino fotobūdelė. Ši fotobūdelė gali būti stacionari – jūs prieinate prie jos arba mobili – ji “prieina” prie jūsų.

Apvalus fotoveidrodis
Apvalus fotoveidrodis
Apvalus fotoveidrodis
Apvalus fotoveidrodis

Selfie - Wi-Fi

Naujiena renginiuose. Jūs galite patys su Jūsų svečiais būti renginio fotografais. Jums tereikia išmanaus telefono. Toliau viskas labai paprasta:
• prisijungiate prie jūsų renginiui sukurtos dalinimosi programėlės
• ikeliate nuotrauką
• nuotrauka keliauja į didelį ekraną (TV, LED ekraną , vaizdo projektorių)
• gaunate spausdintą nuotrauką su jums sukurtu mūsų dizainerės rėmeliu
• nereikia interneto bei jokių socialinių tinklų (instagram, facebook, twitter ir t.t.)
Fotobūdelė

Fotobūdelė

Fotobūdelė – puiki proga svečiams pakilti nuo stalo, truputį atvėsti šokių įkarštyje ir surengti draugišką, linksmą fotosesiją. Juk pačiam vakarėlio įkarštyje gali kilti beprotiškiausių idėjų įsiamžinti ir visas jas įgyvendinti galima fotobūdelėje.

Kodėl fotobūdelė turėtų būti šventės „dalyvis“? Nes…

  • … tai – puiki vakarą paįvairinanti pramoga;
  • … tai – šiuolaikiškas sprendimas įamžinti smagias akimirkas;
  • … tai fotografo rankų atrišimas (kažkam visą vakarą nereikės dirbti, kai kiti linksminasi);
  • … tai – neribotas kiekis per keletą sekundžių padaromų nuotraukų;
  • … tai – nevaldomos linksmybės, beprotiškiausios idėjos, neribojant fantazijos, ir smagūs prisiminimai.

 

Ir tai dar ne viskas...

Ir tai dar ne viskas...

Vakarėlio metu jūs taip pat galite gauti:

  • Galimybę renginio metu siųsti nuotraukas į „Facebook“ arba „Twitter“ (vakarėlis juk nevykęs, jeigu jo akimirkų ir to, kaip nuostabiai šiandien atrodote (bent jau kol kas…) dar nematė jūsų socialinio tinklo draugai?);
  • Galite gauti sumaketuotą rėmelį, susijusį su jūsų šventės tema. Tai reiškia, kad tame rėmelyje būtų talpinamos, tarkime, trys jūsų vakaro metu darytos nuotraukos: viena galbūt rimta, kita linksma, trečia – beprotiška. Ir aišku tokią tris vaizdus talpinančią nuotrauką su teminiu rėmeliu gautumėte čia pat iš karto!
  • Žalias ekranas (green screen – angl.) į renginį atkeliaus kartu su mumis. Programa automatiškai pašalina iš nuotraukos žalią foną, o vietoj jo randasi jūsų pageidaujamas fonas ar kitas norimas vaizdas. Tai reiškia, kad ant jo galima atspausti bet kokią temą, susijusią su jūsų švente, kas tai bebūtų: havajietiškas vakarėlis, kosmonautų šventė ar kt.
  • Galimybė daryti judančius vaizdus.

Visas per vakarėlį susikrautas „turtas“ klientui po renginio atsiunčiamas per Wetransfer.com.

 

Ką klientai sako apie mus?

Ramunė

Linas

Šiek tiek atsikvėpę rašome Jums 🙂 Jūs tiesiog nerealūs!!!!Ačiū už visas nuotraukas, už gerą nuotaiką už puikią nuotraukų kokybę ir kiekybę!!!! Taip taip!!!! ir kiekybę. Visi fotografavosi tiek, kiek širdis geidė. Ačiū dar sykį Jums ir linkime sėkmės Jūsų puikiame darbe.

Raminta

Greta ir Marius

Pirmiausia noriu dar kartą padėkoti – AČIŪŪŪ!!!
Jūs esate NEREALŪS!!! Jūs ne tik “pravedėte” sesės vestuvių šventę, jūs joje dalyvavote, jūs buvote lyg šeimos nariai, kurie rūpinosi, linksminosi, linksmino visus susirinkusius, užėmėte smagia veikla, pasakojimais, dainomis ir t.t. Rasa ir Linas – tikrai žavūs ir drąsūs 😀 Ir dar šilti bei labai malonūs žmonės 😉 Remigijau, o tu – super! Darbas su garsu renginio metu, muzika petraukėlių ir vėliau šokių metu – viskas buvo geriau, nei galėjome tikėtis!
Na, ir dar vienas dalykas – fotoboxas – va čia tai nuostabus dalykas, kurį labai labai rekomenduoju visiems ir kiekvienam, kurie galvoja, kaip būtų galima savo šventėje pateikti kažką naujo (mums tikrai buvo nauja), netikėto, smagaus ir įtraukiančio visokio amžiaus žmones, nes smagu su juos “žaisti” buvo ir penkiamečiui, ir 81 diedukui 🙂
Žodžiu, reziumuojant – šventė pranoko lūkesčius, o jūsų trijulė – nerealiai faina, be kurių šventės net nebūtų buvę!
Iki kitų susitikimų ir linkiu dižiausios sėkmės Jums, chebryte, darbuose ir gyvenimo vingiuose!!! 😉

Lina Solovej

puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.