Fotoveidrodis 

Norime pirmi Lietuvoje oficialiai pristatyti naują foto pramogą renginiuose - FOTO VEIDRODĮ (Mirror me booth). Tai naujausiomis technologijomis paremtas interaktyvus nuotraukų gavimo būdas. Veidrodis yra unikalaus dizaino, o juo naudotis yra nepaprastai lengva! Jis reaguoja į garsą, turi spalvingas liečiamas animacijas bei judesio daviklius. Magiška bei linksma pramoga.

 

315KeepinIt10013P1030228

 

Daugiau informacijos čia:

Fotoveidrodis promo LT

 

 Fotoveidrodis įvairiems renginiams

 

Fotoveidrodis vestuvių šventei

 

Fotoboxas (fotobūdelė)

Jūsų šventę gali paįvairinti pramoga, kurią išbandyti patys drąsiausi laukiami  vakarėlio pradžioje, o kuriems „ant drąsos“ dar trūksta – lai rikiuojasi į galą ir išbando jį vėliau. Taip, atspėjote – tai fotobox'as (fotobūdelė), kuris nuotraukas padaro automatiškai. Toks įsiamžinimo būdas idealus tiems, kurie nemėgsta pozuoti renginį pleškinančiam fotografui, jaučiasi susikaustę, vos kažkam paraginus „Na, tai dabar šypsokitės...“ Taigi tokie bėgliai nuo fotografų kur kas drąsiau gali pasijusti priešais fotobox'ą (foto būdelę), kuris apsieis be raginimų ir prieš kurį pozuoti galės tada, kai į juos nesusmigusios akys. O tada jau galima šieptis ir vaipytis į valias – viskas automatiškai bus užfiksuota ir jau po keleto sekundžių nuotrauką su visais pakvailiojimais vakarėlio svečiai galės turėti savo rankose. Jų reikalas – dalintis ja su kitais ar pasilikti asmeniniam naudojimui. Fotobox'o (fotobūdelės) privalumas ir tas, kad svečiams po kiek laiko nereikės siuntinėti atrinktų nuotraukų, kuriose jie šventės metu buvo įamžinti. Juk žinome, kaip ilgai tokie nuotraukų rūšiavimai ir siuntimai užtrunka... Kai tam reikia skirti laiko, žinoma, vis atsiranda koks svarbesnis darbas.

Be to, tai – puiki proga svečiams pakilti nuo stalo, truputį atvėsti šokių įkarštyje ir surengti draugišką, linksmą fotosesiją. Juk pačiam vakarėlio įkarštyje gali kilti beprotiškiausių idėjų įsiamžinti ir visas jas įgyvendinti galima fotobox'e (foto būdelėje).

Kodėl fotobox'as (fotobūdelė) turėtų būti šventės „dalyvis“? Nes...

  • … tai – puiki vakarą paįvairinanti pramoga;
  • … tai – šiuolaikiškas sprendimas įamžinti smagias akimirkas;
  • … tai fotografo rankų atrišimas (kažkam visą vakarą nereikės dirbti, kai kiti linksminasi);
  • … tai – neribotas kiekis per keletą sekundžių padaromų nuotraukų;
  • … tai – nevaldomos linksmybės, beprotiškiausios idėjos, neribojant fantazijos, ir smagūs prisiminimai.

Ir tai dar ne viskas.... Vakarėlio metu jūs taip pat galite gauti:

  • Galimybę renginio metu siųsti nuotraukas į „Facebook“ arba „Twitter“ (vakarėlis juk nevykęs, jeigu jo akimirkų ir to, kaip nuostabiai šiandien atrodote (bent jau kol kas...) dar nematė jūsų socialinio tinklo draugai?);
  • Galite gauti sumaketuotą rėmelį, susijusį su jūsų šventės tema. Tai reiškia, kad tame rėmelyje būtų talpinamos, tarkime, trys jūsų vakaro metu darytos nuotraukos: viena galbūt rimta, kita linksma, trečia – beprotiška. Ir aišku tokią tris vaizdus talpinančią nuotrauką su teminiu rėmeliu gautumėte čia pat iš karto!
  • Žalias ekranas (green screen – angl.) į renginį atkeliaus kartu su mumis. Programa automatiškai pašalina iš nuotraukos žalią foną, o vietoj jo randasi jūsų pageidaujamas fonas ar kitas norimas vaizdas. Tai reiškia, kad ant jo galima atspausti bet kokią temą, susijusią su jūsų švente, kas tai bebūtų: havajietiškas vakarėlis, kosmonautų šventė ar kt.
  • Galimybė daryti judančius vaizdus.

Visas per vakarėlį susikrautas „turtas“ klientui po renginio atsiunčiamas per Wetransfer.com.

 


© 2016 NesukGalvos.lt. Susisiekite: info@nesukgalvos.lt | +37060188890 | Vilnius