Facebook Instagram

Įmonių renginiai

Kodėl verta rinktis mus

Kodėl verta rinktis mus?

Nesvarbu, ar tai būtų komandos formavimo renginys, vasaros iškyla, pobūvis, teminis vakarėlis, kalėdinis vakarėlis, produkto ar paslaugos pristatymas,  nesukite galvos – patikėkite visa tai mums!

Atiduodami renginio vedimą į mūsų rankas,  galėsite be rūpesčių mėgautis maloniąja šventės dalimi – linksmybėmis, šokiais ir puikia nuotaika, kurią žadame sukurti mes.

Pasirūpinsime autoriniais žaidimais ir įtrauksime jūsų įmonės darbuotojus į juos. Pažadame, kad jokių pokštų apie antrą galą nebus! Jūsų laukia profesionalūs vedėjai, didžėjai, atlikėjai, kokybiška garso ir apšvietimo aparatūra.

 

Įmonės renginiai - puiki pramoga darbuotojams

Kas gi labiau suartina kolegas, jeigu ne bendros šventės? Jeigu ne pokalbiai iš širdies neformalioje aplinkoje? Jeigu ne laimėjimas komandinėse rungtyse?

Įmonės renginiai tiesiog privalo būti ne tik smagus laikas drauge, tačiau ir gera investicija, atnešanti naudą kiekvienam renginio dalyviui, o galiausiai ir visai įmonei. Taigi, nesukite daugiau dėl to galvos ir patikėkite įmonės renginį mums!

Įmonės renginiai - puiki pramoga darbuotojams

Mumis pasitiki

Įmonių renginių nuotraukų galerija

Įmonės šventė su programa

Dalinamės su Jumis akimirka iš įmonės renginio, kurio atmosfera buvo pripildyta daugybe gerų emocijų bei juoko.

Ką klientai sako apie mus?

Ligita

Laurynas

Gintarė M.

Puikus ir lankstus vedėjas. Mūsų kompanija Paulių regėjo įvairiuose projektuose, kuriuose reikėjo ir daugybės kantrybės bandant pralinksminti mūsų kolektyvą, ir subtilaus humoro jausmo bandant prisitaikyti prie inoringų kompanijos klientų. Galime rekomenduoti Paulių, kaip patikimą ir puikų vedėją, ir linkime Jam sėkmės ateityje.
UAB „Affecto Lietuva“

UAB “Affecto Lietuva”

Labai linksmas ir saunus Dj. Visus musu svecius priverte sokti ir nesustoti. Didelis aciu Dj.

Gintas ir Liepa

Inga

puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.