Facebook Instagram

Pramogų idėjos

Jenga - griūvantis bokštas su užduotimis

Tai puikus būdas praleisti labai linksmą laiką su draugais ar šeimos nariais. Šis žaidimas pareikalaus jūsų sumanumo, gudrumo ir humoro jausmo. Pasiruoškite daug juoktis!

Žaidimo tikslas išlaikyti kaladėlių bokštą stovintį traukiant iš jo kaladėles ir dedant ant bokšto viršaus. Pralaimi tas, kuris sugriauna bokštą. Šį žaidimą gali žaisti nuo 2 iki 10 asmenų.

20 Eur

ŽIEDYNĖS - žiedų mėtymas ant butelių

Žiedai – smagus, stilingas žaidimas. Žaidimo tikslas – per pasirinktą atstumą užmesti žiedus ant butelių (rekomenduojamas atstumas – 4 metrai).

20 Eur

BAGGO - Cornhole - kukurūzų futbolas

Tai vienas iš populiariausių lauko žaidimų JAV. Šis žaidimas labai žaisingas ir smagus. Žaidimo principas paprastas –  pastatomos dvi lentos viena priešais kitą 8 metrų atstumu ir mėtomas kukurūzų maišelis į skylę. Paskui sumuojami taškai pagal tam tikrus pataikymus.

30 Eur

SKARDINMŪŠIS - taiklioji ranka

Žaidimas su skardinėmis. Tai toks puikus žaidimas reikalaujantis rankų taiklumo. Surinkite kuo daugiau taškų. Smagus lauko (ir ne tik) žaidimas, skatinantis fizinį aktyvumą.

20 Eur

GOLFO KOPĖTĖLĖS

Vienas iš mėgiamiausių renginių žaidimų! Švytuoklių mėtymo ant kopetėlių žaidimas.

30 Eur

Domino

Domino tikslas – sudėlioti domino kaladėlių grandinę. Kaladėlės turi liestis vienodu taškų skaičių turinčiomis pusėmis.

20 Eur

Žaidimų konsolė Nintendo Wii

Nintendo Wii – daugelio laukiamas išskirtinis žaidimų kompiuteris, kuriuo žaidžiant neteks ramiai sėdėti ir tik spaudyti mygtukus. Juo ne tik turėsite galimybę žaisti, bet netgi sportuoti, o laikas bus praleistas linksmai ir naudingai! Wii pritrauks didelį Jūsų draugų susidomėjimą. Kiekvienas norės išbandyti savo galimybes žaidžiant tenisą, boulingą, boksą ar  pasijusti roko žvaigžde arba tiesiog pasimėgauti linksmais žaidimais. 

15 Eur

puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.