Facebook Instagram

Už ką atsakingi vestuvių vedėjai?

Vestuvių planavimas – tai daug laiko ir darbo reikalaujantis gyvenimo periodas. Jeigu išsirinkote šventės vietą, kitas žingsnis yra vedėjo paieška.

Vedėjas – svarbi vestuvių dalis

Geri vestuvių vedėjai ne tik užtikrins, kad vestuvių šventė bus nepamirštama Jums ir Jūsų svečiams, bet taip pat pasirūpins, kad sklandžiu šventės programos įgyvendinimu. Renkantis vestuvių vedėją, svarbiausia atkreipkite dėmesį į jo teikiamas paslaugas bei siūlomas idėjas šventės eigai, nes kiekvienas vedėjas turi skirtingas taisykles. Taip pat svarbu rasti tarpusavio ryšį, kad atitiktų bendros charakterio savybės bei šventės vizija. Rinkitės vedėją, kuris rūpimus klausimus atsakys Jums jų dar net neuždavus. Geras vedėjas prisitaikys prie bet kokios Jūsų vizijos – įgyvendins ir egzotikos, ir rustic temas.

Nuo ko pradėti renkantis vedėją?

Nors daug kur sutiksite patarimą neskubėti skambinti – vis dėlto mes patarsime kitaip. Skambutis yra itin greitas ir paprastas sprendimas išsiaiškinti, ar Jūsų poreikiai yra išklausomi. Tikrai neverta vargti sudarant didžiausią sąrašą vedėjų, o po to pradėjus visiems skambinti – suprasti, jog visa paieška buvo veltui. Tad skambutis – paspartins procesą.

Vedėjo užsakymas pirmiausia prasideda nuo Jūsų pirmo skambučio ar žinutės. Susisiekite su norimu vedėju ir jam išsakykite savo šventės poreikius. Kiekviena pora turi skirtingą šventės viziją, todėl būtina išsiaiškinti tiksliai ko norite per šventę ir kada norite. Jeigu susiduriate su dvejonėmis, nebijokite konsultuotis ir klausti patarimų, mūsų ilgą darbo patirtį turintys vedėjai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Kodėl žadame nenuvilti?

Galime pasirūpinti ne tik vestuvių vedėjais, bet ir kitomis veiklomis – pramoginė dalis iš vienų rankų – tikrai patogus sprendimas, kurį rekomenduojame:

  • Jei nežinote, kaip užimti svečius, kol Jūs būsite išvykę fotografuotis, mes Jums siūlome fotoveidrodį, kuris ne tik sukels smagias emocijas, bet taip pat jas įamžins ir liks kaip prisiminimas nuotraukų pavidalu.
  • Taip pat Jums siūlome kitas lauko ir vidaus pramogas – žaidimus, kurie įtrauks visus svečius, kol jaunieji ilsėsis, keisis aprangą, ar fotografuosis.
  • Mūsų komanda taip pat gali pasirūpinti garso aparatūra, kuri garsiai skambės iki paryčių. Esant poreikiui atvešime visą aparatūrą į reikiamą vietą, tereikia tai sutarti su vestuvių vedėjais konsultacijų metu.

Įtraukę visą laisvo laiko programą ir veiklas, mes Jums rekomenduosime konkrečią komandą žmonių, kurie galės rūpintis būtent Jūsų vestuvėmis. Mes teikiame pirmenybę visoms smulkioms detalėms svečių užimtumui bei rūpinamės jaunavedžių poreikiais visos šventės metu. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei pasiūlydami savo idėjas sukuriame nepriekaištingą šventės atmosferą. Atsižvelgdami į Jūsų finansinius išteklius, suteikiame galimybę  rinktis skirtingas šventės eigos variacijas, tačiau visu pajėgumu akcentuojame Jūsų vertybes.

Ką veikti vidurnaktį?

Kiekvienų vestuvių kulminacija tampa vidurnaktis, kai keliamos taurės už ilgą ir laimingą gyvenimą kartu. Mes Jums pasiūlysime, kaip įdomiai ir išskirtinai sutikti vidurnaktį, kad ir Jums, ir svečiams tai paliktų neišdildomą įspūdį. Norime pabrėžti, kad iš anksto sutariamos vedėjo darbo valandos gali būti pratęsiamos, esant norui.

Vestuvių planavimas taps nuostabiai praleistu laiku, jeigu kartu su Jumis dirbs profesionalūs, savo darbą išmanantys žmonės, kurių dėka visą gyvenimą nešiositės nuostabius prisiminimus. Rinkitės mūsų vedėjų komanda, kurie pasiūlys daug naujų idėjų ir sprendimų Jūsų šventei. Tik dirbdami kartu, pasieksime nuostabių rezultatų ir vestuvių šventę prisiminsite visą gyvenimą.

puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.