Facebook Instagram

Ko reikia geram renginiui?

Įvairūs renginiai organizuojami nuolat. Tai gali būti didelė šeimos šventė, jubiliejus, krikštynos, vestuvės… Įmonės gimtadienis, kalėdinis ar naujametinis vakarėlis ir dar daugelis kitų. Kaskart planuojant renginį tikimasi, kad jis bus pavykęs ir kiekvienas jame dalyvavęs prisimins su šypsena. Tačiau planuojant susimąstoma, ko reikia, kad renginys būtų iš tikrųjų geras?

Pirmiausia, geras renginys neįvyks be geros, smagios kompanijos. Organizuojant asmeninę šventę (gimimo dienos vakarėlį, krikštynas, vestuves), reikėtų atidžiai sudarinėti svečių sąrašą. Neverta kviesti tų, kurie kviečiami tik todėl, kad taip neva reikia. Tokiu atveju šventė praranda dalį sentimentalumo ir intymumo, todėl gerai pagalvokite, ar ir šiuo atveju galioja taisyklė – kuo daugiau, tuo smagiau, ar vis dėlto norėtumėte šventę prisiminti kaip artimiausių žmonių susibūrimą?

Jei rengiamas kolektyvo vakarėlis, kuriame yra naujų, mažiau bendraujančių ar nepažįstamų žmonių, jei kolektyvas labai didelis ir retai pavyksta suburti visus kartu, svarbiausia yra nusiteikimas. O tai priklauso nuo šventės iniciatoriaus indėlio. Tačiau entuziazmu trykšta ne visi, todėl dažniausiai ieškoma būdų, kaip tą gerą nuotaiką sukurti. O tokiu atveju nepakeičiamais dalyviais tampa renginių vedėjai.

Kartais dvejojama, ar renginių vedėjai šventėje tikrai reikalingi. Atsakymas paprastas – nėra nė ko dvejoti. Ypač rengiant didesnę šventę ar, kaip jau minėta, gausesnio kolektyvo vakarėlį, renginių vedėjai tampa ta jungiamąja grandimi, kuri suvienija svečius. Ima megztis pokalbis, rasti kažkas bendra. Renginių vedėjai pasirūpina, kad šventėje nestigtų geros nuotaikos, kad iš pirmą kartą matomų žmonių visi šventės dalyviai taptų artimais bičiuliais, pasiruošusiais kartu įveikti šventės sunkumus. Netrūksta veiksmo, dinamikos, žaidimų, juoko, linkėjimų…

Energija ir entuziazmu trykštantys renginių vedėjai tuo užkrečia kiekvieną dalyvaujantį šventėje, todėl nelieka nepažįstamų ar nuobodžiaujančių. O jei visi kartu ir visiems be proto smagu, ar gali renginiui dar ko nors stigti? Vargu. Tad štai, pateiktas visiškai paprastas ir absoliučiai universalus gero renginio receptas.

puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai. Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo politika.